ROZVOZ DO 90 MINUT


 

Rozvážíme express objednávky po Praze do 90 minut - Skank Delivery
 

Pokud jsme na chatu aktivní (u bubliny chatu svítí zelená tečka ), rozvoz je v danou chvíli dostupný. Tento způsob dopravy se zviditelní a půjde použít, pokud budeš mít v košíku zboží za 500 Kč a víc. Pro potvrzení objednávky rozvozu napiš do chatu nebo zavolej na +420 773 703 733. Cena rozvozu po Praze 4  je 99 Kč a po ostatních částech Prahy 149 Kč.

Máš zájem zásilku expresně dovézt mimo Prahu? Zavolej nám nebo napiš a můžeme se individuálně domluvit.

 

DÁREK pro všechny objednávky nad 1000 Kč

Pokud objednáš zboží v hodnotě nad 1000 Kč, dostaneš dárek v podobě našich produktů.
Čím je vyšší cena objednávky, tím HODNOTNĚJŠÍ DÁREK dostaneš
. :)

 

DOPRAVA ZDARMA pro všechny objednávky nad 1900 Kč

Pokud objednáš zboží v hodnotě nad 1900 Kč, budeš mít dopravu zdarma a navíc dostaneš dárek. Dárky dáváme již k objednávce nad 1000 Kč.

 

JAK MŮŽEŠ ZAPLATIT?

 QR Platba
Nebaví tě opisovat údaje? U nás můžeš zaplatit jednoduše pomocí QR kódu zcela zdarma! Ve tvé bankovní aplikaci zvolíš QR platbu, vyfotíš nebo nahraješ QR kód, který se ti zobrazí po odeslání objednávky a všechny platební údaje se ti vyplní automaticky. Rychlovka! 

Bankovním převodem
Platbu bankovním převodem máš u nás zcela zdarma. Ve svém bankovnictví vyplníš jen číslo účtu a variabilní symbol. Platební údaje se zobrazí po odeslání objednávky, nalezneš je také v potvrzujícím emailu objednávky.

Hotově
Platbu v hotovosti můžeš zdarma využít při rozvozu po Praze nebo při osobním odběru v Praze 4. Lze platit pouze cash, nikoliv kartou.

 

Proč neposkytujeme platbu kartou?

Děláme vše pro to, abychom zajistili platební bránu s možností platby kartou, Apple Pay a Google Pay, ale bohužel pro sortiment, který nabízíme, nám žádná společnost platebních bran zatím nepovoluje jejich službu využívat. Doufáme, že se to v brzké době změní a tento způsob platby také zavedeme.

Používáme ověření věku Adulto Grafika a design: @Fejfey

Grafika a design: @Fejfey